استابیلایزر فاراتل مدل Farapower253 

کد محصول:  Farapower253
 استابیلایزر سه فاز فاراتل مدل FaraPower253 با جریان 25 آمپر در هر فاز خروجی می‌تواند به خوبی از سیستم‌های صنعتی سه‌ فاز، دستگاه‌های دقیق آزمایشگاهی، وسایل حساس اندازه‌ گیری، سیستم‌های مخابراتی و... در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر محافظت نماید.

علاوه بر این،‌ استابیلایزر فاراتل دقت عمل دستگاه‌های مصرفی را بطور قابل ملاحظه‌ای بالا برده و در نتیجه باعث طولانی شدن عمر و صحت عمل آنها گردیده و از هزینه‌های تعمیراتی و اتلاف وقت جلوگیری بعمل می‌آورد.
دستگاه استابیلایزر سه فاز فاراتل به صورتی طراحی و ساخته شده است که حتی در تغییرات سریع برق شهر ولتاژ خروجی را روی 220VAC برای هر فاز تنظیم و تثبیت می‌کند.
 
  • دستگاه مجهز به مدار تثبیت ولتاژ بوده، بطوریکه افت یا افزایش برق را به صورت اتوماتیک تشخیص داده و پس از تثبیت آن، ولتاژ مناسب را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد.
  • مجهز به سیستم محافظ می‌باشد بطوریکه اگر ولتاژ خروجی هر یک از فازها نسبت به نول بیش از 240VAC (ورودی 275VAC ) یا کمتر از 190VAC(ورودی 140VAC) گردد، خروجی استابیلایزر را قطع کرده و از دستگاه‌های مصرفی در مقابل ولتاژ برق غیر مجاز حفاظت می‌نماید و در صورت عادی شدن ولتاژ، بطور اتوماتیک برق خروجی را وصل می‌کند.
  • مجهز به فیلتری است که نویز موجود در برق شهر را که باعث اختلال در عملکرد دستگاه‌های دقیق و حساس می‌شود حذف کرده و برقی عاری از هر گونه پارازیت جهت استفاده دستگاه‌های مصرفی در خروجی ایجاد می‌نماید.
  • دارای مدار تاخیر می‌باشد تا در صورت قطع و وصل برق، پس از رفع شدن نوسانات برق شهر، ولتاژ مناسب را در اختیار مصرف‌کننده قرار دهد.
  • مجهز به آلارم صوتی است که هر گاه بار مصرفی دستگاه بیش از 25 آمپر در هر فاز شود به صدا درآمده و هشدار می‌دهد. در این حالت برای قطع شدن آلارم صوتی، باید بار مصرفی را کاهش دهید.
  • دارای مدار تشخیص توالی فاز ورودی می‌باشد. به گونه‌ای که اگر توالی فاز در برق ورودی رعایت نشده باشد، برق خروجی وصل نخواهد شد.
  • در صورتی که مصرف‌کننده لامپ باشد، تثبیت ولتاژ در هنگام نوسان برق شهر به صورت کم نور یا پر نور شدن لامپ می‌باشد.

مشخصات فنی:

زمان تاخیر وصل: 10 ثانیه
توان خروجی: 3x6000VAmax
جریان استارت: 3x50A
فرکانس: 50/60Hz
ضریب بار: 0.9>

ورودی:

فاز: سه فاز
ولتاژ(VAC): 155~260

خروجی:

فاز: سه فاز
جریان: 3x25Amax
ولتاژ(VAC): 220±12
فرکانس: 50/60Hz

شرایط محیطی:

دمای محدوده کاری: 0~40°C

ابعاد mm(ارتفاع*عمق*عرض):

با بسته بندی: 675*455*620
خالص: 850*520*700

وزن:

بدون بسته بندی(Kg): 89
با بسته بندی(Kg): 75.8
 
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.